Зробити МРТ у Києві якісно та за доступною ціною ви можете в одній із філій клініки «М-плюс», розташованої на Оболоні по вулиці Кондратюка. Ми пропонуємо всі види магнітно-резонансної томографії, як кісток і суглобів, внутрішніх органів, так і м'яких тканин. З прайсу ви детально можете дізнатися про перелік досліджуваних зон, а також про можливість додаткових послуг.

У нас працюють кваліфіковані фахівці-радіологи, які безпомилково та у найкоротші терміни нададуть вам висновок про проведене дослідження, з роздруківкою на плівці та на диску.
Записатися на МРТ можна, зателефонувавши нашим адміністраторам, або залишивши заявку на сайті.
Ми зв'яжемося з вами та обговоримо зручну дату та час.

Навіщо потрібно робити МРТ

Магнітно-резонансна томографія на Оболоні є найточнішим на сьогоднішній день видом діагностики будь-якого органу, інформативність якої перевищує всі інші види обстежень за рахунок візуалізації внутрішніх систем організму в кількох проекціях, усієї структури кісток і тканин. Це дає можливість лікарю поставити найточніший діагноз.
На підставі скарг пацієнта лікар приймає рішення призначити дане дослідження, і саме він визначає, на якому органі потрібно пройти МРТ. Направлення від лікаря – обов'язково!
КОРИСНО ЗНАТИ: За допомогою МРТ можна виявити хворобу на ранній стадії, навіть коли пацієнт не відчуває симптомів, а це істотно скоротить шлях до позбавлення від недуги.

Що показує МРТ:

 • патології у різних відділах хребта;
 • дегенеративні процеси у суглобах;
 • інфекційні та запальні процеси у кістках;
 • дефекти у структурі серця;
 • патології судин головного мозку;
 • інсульти та постінсультні ускладнення;
 • хвороби очей, внутрішнього вуха, придаткових пазух носа;
 • захворювання внутрішніх органів;
 • ушкодження кровоносних судин, вен, артерій;
 • травми головного та спинного мозку;
 • неврологічні захворювання, епілепсію, розсіяний склероз;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення, а також метастази.

Підготовка до проведення МТР

Підготовка до скринінгу різних органів може дещо відрізнятись. Це необхідно уточнювати у клініці, перш ніж пройти МТР. Але є й загальні правила. Перед входом до кабінету потрібно залишити:
 • всі металеві предмети (прикраси, годинники, монети, ключі тощо);
 • мобільний телефон та інші гаджети;
 • банківські карти;
 • зняти окуляри;
 • витягнути слуховий апарат.
На одязі не повинно бути металевих елементів. Процедура робиться натще, допустимо випити трохи води без газу.
Оскільки протягом всієї процедури слід дотримуватись повної нерухомості, безпосередньо перед сеансом ви можете прийняти заспокійливі препарати, щоб не нервувати і не рухатися.
ВАЖЛИВО: Недотримання правил призведе до спотворення результату скринінгу.
Пацієнтам з тяжкими патологіями призначається МРТ з використанням контрасту. Це дозволяє побачити чіткіші межі, наприклад, пухлин або судинних змін. Якщо контрастування застосовується для дослідження черевної порожнини, протягом 2-х діб не можна вживати газоутворюючі продукти (овочі, хліб, фрукти, незбиране молоко), а за 6-8 годин слід прийняти 2 таблетки НО-ШПА Форте.

Протипоказання щодо МРТ

На жаль, не всім можна проходити це дослідження. Є протипоказання. До них відносяться період вагітності (1 триместр), грудне вигодовування, клаустрофобія, а також наявність у тілі:
 • кардіостимулятора;
 • металевих імплантатів;
 • металевих уламків;
 • програмованих пристроїв будь-якого виду;
 • імплантатів внутрішнього вуха;
 • післяопераційної кліпси на судині;
 • інсулінової помпи;
 • внутрішніх слухових апаратів.
При введенні контрастної речовини, крім перерахованого, до протипоказань належать ниркова недостатність, цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, патологія серцево-судинної системи середнього або важкого ступеня тяжкості.
Шукаєте, де зробити МРТ в Оболонському районі?
Звертайтесь до клініки «М-плюс». Ми гарантуємо високі результати дослідження, грамотний висновок та якісний сервіс.

Обладнання

Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5 T

Для проведення досліджень МРТ ми використовуємо магнітно-резонансний томограф закритого типу Philips Achieva 1.5 T – це багатофункціональний апарат, який забезпечує високоточні результати завдяки 4D візуалізації. Багатогранність налаштувань дозволяє його широке використання. Область застосування – неврологічні дослідження, серцево-судинні, кістково-м'язові, висококонтрастна ангіографія, діагностика всіх відділів головного мозку та хребта, суглобів, грудної клітки тощо. Ще кілька переваг даного апарата – максимальне зниження шумів під час сеансу, зручність розташування тіла та відсутність радіаційного впливу на пацієнта.

Переваги клініки «М-плюс»

Пройти МРТ у Києві сьогодні можна у багатьох медичних центрах. Однак небагато пацієнтів знають, що не скрізь якість обстеження буде однаковою, вона залежить від багатьох факторів. Що ми пропонуємо нашим клієнтам:
Ціль
сучасне високоточне обладнання, що забезпечує безпеку для здоров'я та достовірність результатів;
радіолог
досвідчені радіологи високої кваліфікації гарантують точний опис отриманих знімків;
знижки
ціна магнітно-резонансної томографії в нашій клініці є середньою по місту та цілком доступною;

лікарня
зручне розташування відділень МРТ на Печерську, та Лук'янівці та на Оболоні.

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на МРТ Оболони
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Контакти
«М-плюс» – медичні діагностичні центри
МРТ, КТ дослідження у Києві
CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

ОБОЛОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ
МРТ дослідження
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8
1-й поверх
МРТ з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Показати на мапі
ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN