МРТ шийного відділу хребта у Києві

Діагностичний центр «М-плюс» спеціалізується на високотехнологічній діагностиці шийного відділу хребта – магнітно-резонансній томографії (МРТ). Цей інноваційний метод дає нам змогу проводити детальне і точне дослідження, виявляючи найдрібніші зміни і патології. Центр діагностики «М-плюс» у Києві забезпечує професійний підхід, комфортний прийом і високий рівень обслуговування, щоб надати вам всю необхідну інформацію про ваше здоров'я.

Ціни на МРТ шийного відділу хребта

Вартість МРТ у Києві формується з наступних складових:
 • рівня обладнання, що використовується;
 • досліджуваної ділянки;
 • кількість досліджуваних зон за один сеанс;
 • необхідність використання контрастування.
* Увага! Ціни на МРТ дослідження вказані без вартості плівки з результатами обстеження. Вартість друку онієї плівки – 150 грн
Знижки, що діють:
 • 10% пенсіонерам, інвалідам, учасникам ЧАЕС, при пред'явленні відповідного документа;
 • також діють спеціальні пропозиції для військових.
види МРТ
Ціна*, грн
МРТ шийного відділу
1650
МРТ грудного відділу
1650
МРТ поперекового відділу
1650
МРТ куприка
1650
МРТ крижово-куприкового відділу
1650
МРТ двох відділів хребта
2650
МРТ трьох відділів хребта
3650
Для проходження обстеження з контрастним підсиленням пацієнт повинен мати результат біохімічного аналізу крові на креатинін!
За наявності алергії на йод та ниркової недостатності необхідна консультація лікаря!
види МРТ із контрастним посиленням
Ціна*, грн
МРТ СУГЛОБІВ, ХРЕБТА ТА КІСТОК
МРТ одного колінного суглобу з контрастним підсиленням
3350
МРТ плечового суглобу з контрастним посиленням
3450
МРТ обох кульшових суглобів з контрастним підсиленням
3850
МРТ одного суглобу (ліктьового, гомілково-ступевого, променево-зап'ястного) з контрастним підсиленням
3450
МРТ кінцівка один сегмент( гомілка, стегно, передпліччя) з контрастним підсиленням
3850
МРТ дистального відділу ступні з контрастним підсиленням
3450
МРТ шийного відділу хребта з контрастним підсиленням
3050
МРТ грудного відділу хребта з контрастним підсиленням
3050
МРТ крижово-куприкового відділу хребта з контрастним підсиленням
3050
МРТ крижово-клубових (здухвинно-крижових ілеосакральних) сполучень з контрастним підсиленням
3450
МРТ поперекового відділу хребта з контрастним підсиленням
3050
МРТ куприка з контрастним підсиленням
3050
МРТ двох ділянок хребта з контрастним підсиленням
4650
МРТ трьох ділянок хребта з контрастним підсиленням
6350
МРТ Ахіллова сухожилля з контрастним підсиленням
3450
МРТ пахової ділянки з контрастним підсиленням
3450
МРТ кісток тазу з контрастним підсиленням
3450
МРТ черепа з контрастним підсиленням
3450
МРТ грудини, грудинно-ключичних суглобів з контрастним підсиленням
3450
МРТ спинного мозку одна ділянка з контрастним підсиленням
3450
види послуг
ціна, грн
Анестезіологічне забезпечення (для пацієнтів стаціонару)
1000
Запис DVD-R диску результатам обстеження з архіву
150
Друк однієї рентгенівської плівки з результатами проведеного обстеження
150
Друк рентгенологічної плівки (додаткової) з архіву
200
Доплата за додатковий опис (більше 1 міс. після проведення дослідження)
200
Доплата за терміновість опису (до 1 години)
200
Записатися на МРТ шийного відділу хребта у Києві можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті компанії «М-плюс». Наші адміністратори зв'яжуться з вами у найкоротші терміни та запропонують оптимально зручний для Вас час відвідування.

Які захворювання діагностують за допомогою МРТ шийного відділу?

Даний метод дослідження призначається для виявлення таких станів:
 • остеохондрози;
 • аномалій у будові шийного відділу хребта;
 • пухлин і метастазів;
 • міжхребцевих гриж шийного відділу;
 • стенозів хребетного каналу;
 • травм різного ступеня тяжкості шиї та хребта.
МРТ шиї та хребта є особливо ефективним методом виявлення міжхребцевих гриж і протрузій. Грижі в шийному відділі зустрічаються рідше, ніж у поперековому, що ускладнює їх виявлення. Вони можуть супроводжуватися остеофітами – кістковими утвореннями на краях хребетних тіл, які часто залишаються непоміченими, але можуть призвести до незначного зміщення спинного мозку.
Фахівці центру МРТ і КТ-досліджень «М-плюс» у Києві рекомендують звертатися не тільки в разі виявлення симптомів, а й з метою профілактики. Діагностика патології на ранній стадії в кілька разів збільшує шанси на позитивний результат лікування.

Етапи проведення МРТ шиї в діагностичному центрі «М-плюс»

Щоб зробити МРТ шийного відділу хребта в Києві, потрібно пройти спеціальну підготовку і дотримуватися рекомендацій.

Підготовка перед проведенням МРТ-дослідження:

 1. Отримайте направлення від лікаря.
 2. Надайте направлення від лікаря, в якому вказана зона дослідження і клінічне завдання. Це допомагає оптимізувати процес МРТ.
 3. Прослухайте інструкції. Уважно прослуховуйте інструкції від лікаря про перебіг дослідження та правила поведінки в томографі. Це допоможе вам почуватися впевнено та комфортно під час процедури.
 4. Проінформуйте лікаря про алергії. Повідомте медичний персонал про будь-які алергії на контрастну речовину, якщо її використання передбачено під час МРТ шийного відділу. Це допоможе уникнути можливих ускладнень.
 5. Підготуйте медичну документацію. Майте при собі попередні результати досліджень та інші медичні документи, що відображають історію вашого здоров'я. Це може бути корисною інформацією для лікаря-рентгенолога.
 6. Додаткова підготовка з контрастною речовиною. Якщо планується використання контрастної речовини, переконайтеся у виконанні аналізів на креатинін і надайте результати фахівцям.

Проведення МРТ-дослідження:

 1. Проходження процедури МРТ шиї. Під час процедури зніміть усі металеві та електронні предмети. Потім, лежачи на столі томографа, залишайтеся нерухомими протягом сесії сканування.
 2. Зберігання статичного положення та спокою. Пам'ятайте, що МРТ-дослідження безпечне. У разі необхідності, лікар буде на зв'язку з вами протягом процедури.
 3. Отримуйте результати. Після сканування лікар-рентгенолог вивчить знімки і надасть вам результати та висновок.
Важливо знати! Підготовка та проведення МРТ шийних хребців – це важливий крок для діагностики та турботи про ваше здоров'я.

Протипоказання до МРТ шиї

Протипоказання до проведення МРТ шиї включають такі:
 • наявність металевих імплантатів і пристроїв – пацієнти з металевими імплантатами, такими як стенти, клапани, зубні імплантати, а також з металевими частками в очах або металевими протезами, можуть мати протипоказання через можливі впливи магнітного поля МРТ;
 • вагітність у першому триместрі – у разі вагітності, особливо в першому триместрі, проведення МРТ шиї може вимагати особливої оцінки ризиків через вплив магнітного поля на плід;
 • наявність кардіостимуляторів або дефібриляторів – пацієнти з кардіостимуляторами або дефібриляторами можуть мати протипоказання через вплив магнітного поля на електронні пристрої;
 • труднощі з тривалим перебуванням у закритому просторі (клаустрофобія) – пацієнти з вираженою клаустрофобією можуть відчувати психологічний дискомфорт, що робить проведення МРТ шиї важким;
 • незадовільний фізичний стан – пацієнти, не здатні довго перебувати в нерухомому положенні, наприклад, через біль або інші фізичні проблеми, можуть зіткнутися з труднощами під час процедури.
Важливо знати! Ці протипоказання являють собою загальний перелік можливих обмежень. Рішення про проведення томографії шийного відділу завжди має ухвалюватися індивідуально лікарем, враховуючи медичну історію пацієнта та особливості його стану.
Як записатися на процедуру
Записатися на МРТ шиї до нашого центру можна у зручному для вас варіанті – як по телефону, так і залишивши заявку на сайті, заповнивши форму. Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом та погодить оптимальну дату прийому.

Переваги клініки «М-плюс»

Пройти МРТ у Києві сьогодні можна у багатьох медичних центрах. Однак небагато пацієнтів знають, що не скрізь якість обстеження буде однаковою, вона залежить від багатьох факторів. Що ми пропонуємо нашим клієнтам:
Ціль
сучасне високоточне обладнання, що забезпечує безпеку для здоров'я та достовірність результатів;
радіолог
досвідчені радіологи високої кваліфікації гарантують точний опис отриманих знімків;
знижки
ціна магнітно-резонансної томографії в нашій клініці є середньою по місту та цілком доступною;

лікарня
зручне розташування відділень МРТ на Печерську, та Лук'янівці та на Оболоні.
Клініка «М-плюс» – це медичний заклад високого професійного рівня, що має ліцензію МОЗ. Всі наші філії на Оболоні, Печерську та Лук'янівці обладнані сучасними і сертифікованими медичними пристроями, забезпечуючи вищий стандарт безпеки і достовірності результатів діагностики.

Наші лікарі-рентгенологи, володіючи високою кваліфікацією і багатим досвідом, гарантують точність і професіоналізм у проведенні досліджень. Адміністратори клініки, в свою чергу, прагнуть забезпечити бездоганний сервіс, надаючи пацієнтам інформативні консультації та забезпечуючи комфортне перебування.

Обладнання

Магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Vantage 1.5 T

У клініці «М-плюс» використовується магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Vantage 1.5 T. Це апарат останнього покоління, який виключає радіаційне навантаження на обстежуваного, а також дозволяє отримати тривимірні зображення та високоточні результати, у тому числі дає можливість проводити МРТ головного мозку з контрастуванням.

Поширені запитання

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на прийом
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Контакти

«М-плюс» - МРТ, КТ діагностика у Києві

CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
з 8:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 15:00 субота
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Шовковична, 39/1
Олександрівська клінічна лікарня, корпус №6, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 17:00 понеділок - субота
КТ з 9:00 до 15:00 понеділок - субота
Громадський транспорт:
м. «Кловська» - А 55;
м. «Палац спорту» - Тр 14, 15; МТ 450
МРТ дослідження
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Громадський транспорт:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Дорогожичі» - МТ 227;
м. «Лук`янівська» - Тр 6, 33;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
м. «Вокзальна» - Тр 33;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN