МРТ судин у Києві

Магнітно-резонансна томографія судин (МРТ судин) є передовим методом діагностики, що забезпечує високоякісні зображення судинної системи людини. Це включає ангіографію артерій і вен шиї та голови, МРТ артерій, МРТ вен головного мозку, а також МРТ інтракраніальних судин і судин нижніх кінцівок, що дає змогу детально оцінити їхній стан.

Під час проведення МРТ судин може використовуватися контрастна речовина, щоб поліпшити якість зображень. Ця процедура проводиться під контролем досвідчених фахівців у клініці «М-плюс» у Києві, де застосовується сучасне обладнання. Наші рентгенологи гарантують високоякісне обстеження і точні результати, що допомагає своєчасно виявляти й ефективно лікувати будь-які судинні патології.

Ціни на МРТ судин

Вартість МРТ у Києві формується з наступних складових:
 • рівня обладнання, що використовується;
 • досліджуваної ділянки;
 • кількість досліджуваних зон за один сеанс;
 • необхідність використання контрастування.
* Увага! Ціни на МРТ дослідження вказані без вартості плівки з результатами обстеження. Вартість друку онієї плівки – 150 грн
Знижки, що діють:
 • 10% пенсіонерам, інвалідам, учасникам ЧАЕС, при пред'явленні відповідного документа;
 • також діють спеціальні пропозиції для військових.
види МРТ
Ціна*, грн
МРАГ артерій головного мозку
1000
МРАГ судин шиї
1000
МРАГ вен головного мозку (венографія)
1550
МРАГ вен та артерій головного мозку
2250
МРАГ судин шиї та голови
2250
МРТ головного мозку, артерій та вен головного мозку
3250
види послуг
ціна, грн
Анестезіологічне забезпечення (для пацієнтів стаціонару)
1000
Запис DVD-R диску результатам обстеження з архіву
150
Друк однієї рентгенівської плівки з результатами проведеного обстеження
150
Друк рентгенологічної плівки (додаткової) з архіву
200
Доплата за додатковий опис (більше 1 міс. після проведення дослідження)
200
Доплата за терміновість опису (до 1 години)
200
Записатися на МРТ судин у Києві можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті компанії «М-плюс». Наші адміністратори зв'яжуться з вами у найкоротші терміни та запропонують оптимально зручний для Вас час відвідування.

Коли призначають МРТ-ангіографію судин

Пацієнти, які звернулися до терапевта, невролога, нейрохірурга, флеболога або іншого лікаря, можуть бути скеровані на МРТ-ангіографію судин у наш медичний центр у Києві. Цей метод дослідження не обмежується тільки артеріями і венами головного мозку; також піддаються аналізу шийний відділ хребта, черевний відділ аорти, грудний відділ аорти, артерії нижніх кінцівок, інтракраніальні судини і багато іншого.
МРТ ангіографія судин забезпечує точну діагностику:
 • облітеруючого атеросклерозу та ендартеріїту судин нижніх кінцівок (звуження і закупорка артерій);
 • атеросклерозу брахіоцефальних артерій (звуження і закупорка сонних, хребетних і підключичних артерій, брахіоцефального стовбура);
 • захворювань, що вражають артерії внутрішніх органів, включно з нирками і кишечником;
 • аневризми – патологічного розширення судин, наприклад, черевного відділу аорти;
 • розшарування (дисекції) аорти;
 • артеріального тромбозу та емболії – гострого порушення прохідності артерій унаслідок їх раптової закупорки тромбами;
 • синдрому екстравазальної компресії (зовнішнього здавлення);
 • контролю виконаного оперативного втручання.

Що показує МРТ-ангіографія судин

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) артерій, вен та інтракраніальних судин у «М-плюс» є ефективним методом діагностики, що дає змогу досліджувати великі кровоносні судини в будь-яких ділянках тіла людини. Найчастіше проводять сканування аорти, судин шиї та судин головного мозку.
МРТ-ангіографія судин дає змогу визначити причину ішемічного та геморагічного інфаркту, а також провести точну діагностику атеросклерозу, тромбозів, аневризм та інших судинних патологій. Отримана інформація дає змогу призначити своєчасне ефективне медикаментозне або оперативне лікування.
Ціни на МРТ артерій, вен та інтракраніальних судин головного мозку в нашому діагностичному центрі доступні, а якість і професіоналізм наших фахівців під час проведення МРТ з контрастним посиленням гарантовані.

Переваги МРТ-діагностики судин порівняно з іншими видами досліджень

Однією з головних переваг магнітно-резонансної ангіографії перед рентгеноконтрастною або комп'ютерною томографічною ангіографією є відсутність впливу на організм рентгенівських променів. Ще однією перевагою є можливість візуалізації судин без застосування контрастної речовини. Лікарі віддають перевагу МР-ангіографії судин завдяки її низці основних переваг:
 • інформативність і точність методу, що дають змогу розглянути структуру судин за одну процедуру, що особливо важливо для діагностики в екстрених ситуаціях або для додаткового контролю під час оперативного втручання;
 • можливість діагностувати захворювання на ранній стадії завдяки високій чутливості методу;
 • застосовність процедури не тільки для дорослих, а й для дітей, що є важливим аспектом у педіатричній практиці;
 • відсутність негативного впливу на організм, що робить цей метод безпечним для пацієнтів.
Важливо! Контрастну речовину вводять тільки за необхідності, якщо лікар-рентгенолог виявить патологічні зміни, які потребують додаткового дослідження. У середньому процедура триває 20-30 хвилин, але час може варіюватися залежно від кількості сканованих відділів.

Протипоказання до МРТ судин

Протипоказання до МРТ включають:
 • наявність імплантатів, кардіостимуляторів, металевих фрагментів;
 • виражене рухове занепокоєння;
 • вага понад 130 кг.
Протипоказання до МРТ з контрастом:
 • вагітність, годування груддю;
 • алергія на контрастну речовину;
 • ниркова недостатність.
Особлива підготовка до процедури не потрібна (не відрізняється від стандартної підготовки).

Переваги МРТ-діагностики судин у «М-плюс»

У наших відділеннях на Оболоні, Печерську та Лук'янівці в Києві ми здійснюємо всебічне дослідження судин, вен і артерій головного мозку, шиї та нижніх кінцівок. Ми не поділяємо ці системи на підтипи, бо впевнені, що це неефективно і неінформативно для лікаря.
У наших відділеннях ви матимете можливість зустріти справжніх експертів у галузі комп'ютерної діагностики організму, які готові надати вам результати найвищої якості. Крім того, ми надаємо 10% знижку нашим пенсіонерам, людям з інвалідністю та учасникам ЧАЕС. Довіртеся нам – ваше здоров'я в надійних руках!
Як записатися на процедуру
Записатися на МРТ судин в Києві можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті компанії «М-плюс». Наші адміністратори зв'яжуться з вами у найкоротші терміни та запропонують оптимально зручний для Вас час відвідування.

Переваги клініки «М-плюс»

Пройти МРТ у Києві сьогодні можна у багатьох медичних центрах. Однак небагато пацієнтів знають, що не скрізь якість обстеження буде однаковою, вона залежить від багатьох факторів. Що ми пропонуємо нашим клієнтам:
Ціль
сучасне високоточне обладнання, що забезпечує безпеку для здоров'я та достовірність результатів;
радіолог
досвідчені радіологи високої кваліфікації гарантують точний опис отриманих знімків;
знижки
ціна магнітно-резонансної томографії в нашій клініці є середньою по місту та цілком доступною;

лікарня
зручне розташування відділень МРТ на Печерську, та Лук'янівці та на Оболоні.

Обладнання

TOSHIBA Vantage 1.5 T – магнітно-резонансний томограф закритого типу

Виробник: Японія. Сучасний магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Vantage потужністю 1,5 Тесла, який надає низькоризикове та комфортне дослідження з високою точністю результатів. Основні переваги:
 • Комфортна процедура: діагностика відбувається майже безшумно. Коротший канал магнітного поля сприяє зменшенню неприємних відчуттів у замкненому просторі.
 • Швидке отримання результатів: система дозволяє отримати точний та деталізований звіт.
 • Безпека та надійність: магнітне поле потужністю 1,5 Тесла є безпечним для використання, у порівнянні із томографами потужністю 3 Тесли, мають нижче іонізаційне випромінювання, а швидкість обробки зображення — коротшу. Якість зображення лишається на високому рівні.
 • Зони обстеження: хребет, м'які тканини, головний мозок, органи черевної порожнини, малого тазу, кістки, суглоби, судини.

Philips Achieva 1.5 T – магнітно-резонансний томограф закритого типу

Виробник: Нідерланди. Магнітно-резонансний апарат потужністю 1,5 Тесла, який не використовує застарілих комплектуючих та є повністю цифровою системою. Важливі переваги для пацієнта:
 • Максимальний комфорт: автоматична подача кисню всередину апарата, використання навушників і вбудованого мікрофона для зв'язку з персоналом, блокування шуму і прослуховування музики, кнопка виклику медсестри.
 • Ефективність та швидкість: система MultiTransmit дозволяє зменшити час процедури та прискорити обробку результатів, дозволяючи вам швидше отримати консультацію лікаря.
 • Висока діагностична якість: технологія dStream надає надзвичайно чіткі та деталізовані зображення.
Апарати проходять своєчасне технічне обслуговування, що гарантує безпеку для здоров'я пацієнтів і точність результатів обстеження.

Поширені запитання

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на прийом
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Контакти

«М-плюс» - МРТ, КТ діагностика у Києві

CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
з 8:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 15:00 субота
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Шовковична, 39/1
Олександрівська клінічна лікарня, корпус №6, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 17:00 понеділок - субота
КТ з 9:00 до 15:00 понеділок - субота
Громадський транспорт:
м. «Кловська» - А 55;
м. «Палац спорту» - Тр 14, 15; МТ 450
МРТ дослідження
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Громадський транспорт:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Дорогожичі» - МТ 227;
м. «Лук`янівська» - Тр 6, 33;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
м. «Вокзальна» - Тр 33;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN