МРТ черевної порожнини у Києві

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) дозволяє отримати високоякісні зображення внутрішніх органів та тканин в області живота. Цей неінвазивний метод діагностики допомагає лікарям отримати детальну інформацію про стан органів, що знаходяться в черевній порожнині, що є ключовою для вчасного виявлення різних захворювань та розробки ефективного лікувального плану.
Під час проведення МРТ відсутнє іонізуюче випромінювання, на сьогодні не зареєстровано жодного серйозного побічного ефекту від впливу магнітних полів і радіохвиль на організм людини. Найпоширеніша внутрішньовенна контрастна речовина для МРТ дуже безпечна, алергічні реакції на неї трапляються вкрай рідко.
Корисно знати! Магнітно-резонансна томографія черевної порожнини є повністю безпечною процедурою і дозволена навіть новонародженим дітям.
МРТ дозволяє виявляти та оцінювати різноманітні зміни у структурі органів, включаючи опухолі, запальні процеси, захворювання печінки, селезінки, сечового міхура, піджелудочної залози, кишечника, а також анатомічну будову судин та лімфатичних вузлів.У відвідувачів клініки «М-плюс» є можливість зробити МРТ черевної порожнини з контрастом, що допоможе виявити паталогії навіть на самих ранніх стадіях.

Ціни на МРТ черевної порожнини

Вартість МРТ у Києві формується з наступних складових:
 • рівня обладнання, що використовується;
 • досліджуваної ділянки;
 • кількість досліджуваних зон за один сеанс;
 • необхідність використання контрастування.
* Увага! Ціни на МРТ дослідження вказані без вартості плівки з результатами обстеження. Вартість друку онієї плівки – 150 грн
Знижки, що діють:
 • 10% пенсіонерам, інвалідам, учасникам ЧАЕС, при пред'явленні відповідного документа;
 • також діють спеціальні пропозиції для військових.
види МРТ
Ціна*, грн
МРТ черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
2550
МРТ черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) та органів заочеревинного простору (нирки, наднирники)
3550
МРТ черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка + жовчовивідні протоки (холангіопанкреатографія, 3D реконструкція)
3550
МРТ органів заочеревинного простору (нирки, наднирники)
2550
МРТ середостіння
1650
МРТ органів малого тазу жіночого (матка, яєчники, сечовий міхур, пряма кишка)
2650
МРТ органів малого таза чоловічого (передміхурова залоза, сечовий міхур, пряма кишка)
2650
МРТ калитки, яєчок, статевого члена
2750
МРТ молочних залоз
2750
Для проходження обстеження з контрастним підсиленням пацієнт повинен мати результат біохімічного аналізу крові на креатинін!
За наявності алергії на йод та ниркової недостатності необхідна консультація лікаря!
види МРТ із контрастним посиленням
Ціна*, грн
МРТ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ
МРТ черевної порожнини (печінка, жовчних міхурів, підшлункова залоза, селезінка) та органів зачеревинного простору (нирки, надниркові залози) з контрастним підсиленням
5550
МРТ черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з контрастним підсиленням
4250
МРТ черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка + жовчовивідні протоки (холангіопанкреатографія, 3D реконструкція) з контрастним підсиленням
5250
МРТ органів заочеревинного простору (нирки, наднирники) з контрастним підсиленням
4250
МРТ середостіння з контрастним підсиленням
3050
МРТ органів малого тазу жіночого (матка, яєчники, сечовий міхур, пряма кишка) з контрастним підсиленням
4250
МРТ органів малого таза чоловічого (передміхурова залоза, сечовий міхур, пряма кишка) з контрастним підсиленням
4250
МРТ калитки, яєчок, статевого члена з контрастним підсиленням
4250
МРТ молочних залоз з контрастним підсиленням
4250
МРТ органів черевної порожнини та органів малого тазу одноразовим контрастним підсиленням
7150
види послуг
ціна, грн
Анестезіологічне забезпечення (для пацієнтів стаціонару)
1000
Запис DVD-R диску результатам обстеження з архіву
150
Друк однієї рентгенівської плівки з результатами проведеного обстеження
150
Друк рентгенологічної плівки (додаткової) з архіву
200
Доплата за додатковий опис (більше 1 міс. після проведення дослідження)
200
Доплата за терміновість опису (до 1 години)
200
Записатися на МРТ черевної порожнини у Києві можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті компанії «М-плюс». Наші адміністратори зв'яжуться з вами у найкоротші терміни та запропонують оптимально зручний для Вас час відвідування.

У яких випадках проводять МРТ-діагностику?

МРТ може використовуватися для діагностики аномальних утворень. Вона дає змогу розрізнити відмінності між можливими пухлинами черевної порожнини і нормальними тканинами і дає інформацію для стадіювання (визначення розміру, протяжності та поширення захворювання). Магнітно-резонансна томографія черевної порожнини як обстеження має перевагу в разі, коли необхідна диференціація м'яких тканин. З її допомогою можна обстежити органи, які на звичайних рентгенівських знімках або КТ можуть бути затулені кісткою або іншими органами. Магнітно-резонансна томографія дає змогу побачити тканини з кількох ракурсів і являє собою неінвазивний спосіб оцінки кровотоку.
МРТ черевної порожнини виконується для оцінки стану таких органів:
 • печінки (розміри, структура, утворення, наявність патологічної рідини у підпечінковому просторі);
 • жовчного міхура та його проток;
 • нирок, надниркових залоз (внутрішня структура, стан сечовивідних шляхів, пухлини, кісти);
 • селезінки (виявлення пухлини або пошкодження);
 • підшлункової залози (запалення, пухлини, кісти);
 • шлунка;
 • кишківника;
 • лімфатичних вузлів черевної порожнини;
 • кровоносних судин;
 • нервів.
МРТ органів черевної порожнини дозволяє оцінити стан внутрішніх органів, а також судин, нервів та лімфовузлів цієї області, обстежити клітковину та органи заочеревинного простору.

Лікарі використовують МРТ для діагностики таких захворювань, як:
 • пухлини черевної порожнини;
 • захворювання печінки, такі як цироз, аномалії жовчних проток і підшлункової залози;
 • запальні захворювання кишківника, такі як хвороба Крона і виразковий коліт;
 • запалені судини (васкуліт).

Як проводиться МРТ-дослідження

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) черевної порожнини включає наступні кроки:

 1. Підготовка та розміщення пацієнта: Пацієнт лягає на спеціальний стіл МРТ. Перед цим він видаляє всі металеві предмети та приладдя.
 2. Фіксація та комфорт: Пацієнта фіксують на столі так, щоб він не рухався протягом процедури.
 3. Проведення дослідження: Стіл з пацієнтом поступово рухається у тунель апарату. Процес сканування відбувається у кілька етапів, під час яких отримуються зображення брюшної порожнини.
 4. Завершальний етап: Після закінчення процедури стіл повільно виводять із тунелю МРТ. Пацієнт може повернутися до своїх звичайних справ та очікувати результатів дослідження.
Пацієнти, які проходили МРТ-обстеження, відзначають, що болю під час діагностики немає. Ви не відчуваєте магнітного поля і радіохвиль. Надмірні рухи можуть розмивати МРТ-зображення. Після МРТ-сканування можна повернутися до звичайного режиму харчування, активності та прийняття ліків. Відновлювальний період не потрібен.

Подготовка к МРТ органов брюшной полости

 • За 24 години до обстеження не вживати газоутворюючу їжу (бобові, газовані напої, капусту, молочні продукти, гриби)
 • Для додаткової підготовки пацієнт повинен випити 12 таблеток активованого вугілля, по 4 таблетки 3 рази на день, розжовувати або розтовкти в ложці.
 • За 4-6 годин рекомендоване голодування (якщо обстеження проходить у другій половині дня, дозволяється легкий сніданок (печиво «Марія» і чай, або легка каша на воді).
 • За годину до обстеження прийняти дві таблетки НО-ШПА. Якщо лікар направив на обстеження органів черевної порожнини (ОЧП) з внутрішньовенним підсиленням (контрастом), ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ АНАЛІЗ КРОВІ НА КРЕАТИНІН (дійсний 4-7 робочих днів).
Корисно знати! Під час проведення МРТ відсутнє іонізуюче випромінювання, на сьогодні не зареєстровано жодного серйозного побічного ефекту від впливу магнітних полів і радіохвиль на організм людини. Найпоширеніша внутрішньовенна контрастна речовина для МРТ дуже безпечна, алергічні реакції на неї трапляються вкрай рідко.

Протипоказання для МРТ

Проведення МРТ вам суворо протипоказано, якщо ви перебуваєте на першому триместрі вагітності та/або у вашому тілі присутні:
 • кардіостимулятор;
 • металевий імплантат;
 • металеві уламки;
 • програмований пристрій будь-якого виду;
 • імплантат внутрішнього вуха;
 • післяопераційна кліпса на судині;
 • інсулінова помпа;
 • внутрішні слухові апарати.

На що звернути увагу під час вибору центру діагностики?

Якщо вам необхідно зробити МРТ черевної порожнини в Києві , дуже важливо звернути увагу на вибір діагностичного центру, в якому ви хочете пройти обстеження. Якість проведеної діагностики і точність діагнозу залежать від обладнання, на якому виконується МРТ, і професіоналізму лікарів. Ціна МРТ черевної порожнини в Києві відіграє також важливу роль при виборі.
Центр діагностики «М-плюс» у Києві вирізняється дуже досвідченими і кваліфікованими фахівцями.Результат обстеження видається протягом півтори-двох годин після обстеження. Діагностичний центр «М-плюс» використовує для обстеження комп'ютерний томограф TOSHIBA Vantage, з індукцією магнітного поля 1.5 T, а також апарат Philips Achieva 1.5 T, що дають змогу робити знімки високої якості за відсутності променевого навантаження на пацієнта.
Проходячи обстеження МРТ черевної порожнини в центрі діагностики «М-плюс» в Києві, ви отримуєте якісний сервіс обслуговування, повноцінну, сучасну діагностику та кваліфіковану консультацію.
Як записатися на процедуру
Записатися на МРТ черевної порожнини до нашого центру можна у зручному для вас варіанті – як по телефону, так і залишивши заявку на сайті, заповнивши форму. Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом та погодить оптимальну дату прийому.

Переваги клініки «М-плюс»

Пройти МРТ у Києві сьогодні можна у багатьох медичних центрах. Однак небагато пацієнтів знають, що не скрізь якість обстеження буде однаковою, вона залежить від багатьох факторів. Що ми пропонуємо нашим клієнтам:
Ціль
сучасне високоточне обладнання, що забезпечує безпеку для здоров'я та достовірність результатів;
радіолог
досвідчені радіологи високої кваліфікації гарантують точний опис отриманих знімків;
знижки
ціна магнітно-резонансної томографії в нашій клініці є середньою по місту та цілком доступною;

лікарня
зручне розташування відділень МРТ на Печерську, та Лук'янівці та на Оболоні.

Обладнання

TOSHIBA Vantage 1.5 T – магнітно-резонансний томограф закритого типу

Виробник: Японія. Сучасний магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Vantage потужністю 1,5 Тесла, який надає низькоризикове та комфортне дослідження з високою точністю результатів. Основні переваги:
 • Комфортна процедура: діагностика відбувається майже безшумно. Коротший канал магнітного поля сприяє зменшенню неприємних відчуттів у замкненому просторі.
 • Швидке отримання результатів: система дозволяє отримати точний та деталізований звіт.
 • Безпека та надійність: магнітне поле потужністю 1,5 Тесла є безпечним для використання, у порівнянні із томографами потужністю 3 Тесли, мають нижче іонізаційне випромінювання, а швидкість обробки зображення — коротшу. Якість зображення лишається на високому рівні.
 • Зони обстеження: хребет, м'які тканини, головний мозок, органи черевної порожнини, малого тазу, кістки, суглоби, судини.

Philips Achieva 1.5 T – магнітно-резонансний томограф закритого типу

Виробник: Нідерланди. Магнітно-резонансний апарат потужністю 1,5 Тесла, який не використовує застарілих комплектуючих та є повністю цифровою системою. Важливі переваги для пацієнта:
 • Максимальний комфорт: автоматична подача кисню всередину апарата, використання навушників і вбудованого мікрофона для зв'язку з персоналом, блокування шуму і прослуховування музики, кнопка виклику медсестри.
 • Ефективність та швидкість: система MultiTransmit дозволяє зменшити час процедури та прискорити обробку результатів, дозволяючи вам швидше отримати консультацію лікаря.
 • Висока діагностична якість: технологія dStream надає надзвичайно чіткі та деталізовані зображення.
Апарати проходять своєчасне технічне обслуговування, що гарантує безпеку для здоров'я пацієнтів і точність результатів обстеження.

Поширені запитання

Запис на прийом
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Контакти

«М-плюс» - МРТ, КТ діагностика у Києві

CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
з 8:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 15:00 субота
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Шовковична, 39/1
Олександрівська клінічна лікарня, корпус №6, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 17:00 понеділок - субота
КТ з 9:00 до 15:00 понеділок - субота
Громадський транспорт:
м. «Кловська» - А 55;
м. «Палац спорту» - Тр 14, 15; МТ 450
МРТ дослідження
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Громадський транспорт:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Дорогожичі» - МТ 227;
м. «Лук`янівська» - Тр 6, 33;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
м. «Вокзальна» - Тр 33;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN