МРТ Лук'янівка – центр «М-плюс» у Києві

На сьогоднішній день МРТ є найточнішим та найінформативнішим обстеженням будь-якого органу. Воно дає повну картину патології, що дозволяє лікарю поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування. МРТ у Шевченківському районі Києва можна зробити у клініці «М-Плюс», розташованій по вулиці Багговутівській недалеко від метро Лук'янівська.

Сучасний медичний центр має інноваційні апарати, які дають максимально достовірні та докладні результати скринінгу, і не надають пацієнтові шкідливого впливу радіологічного випромінювання.
Ми проводимо діагностику високої якості всіх органів, без винятку, а також вен, судин, артерій, м'яких тканин, лімфовузлів, легень тощо. Магнітно-резонансна томографія в діагностичному центрі "М-Плюс" в обласній лікарні Києва є найкращим методом для визначення неврологічних патологій, зокрема інсультів та постінсультних ускладнень, патологій головного мозку. Наші радіологи спеціалізуються у цій галузі та є справжніми експертами з неврологічних розладів, а також патологій хребта.
ВАЖЛИВО: Тільки лікар може визначити, який вид МРТ вам необхідний. Тому направлення мати обов'язково.

Види магнітно-резонансної томографії у центрі «М-Плюс»:

 • МРТ головного мозку
 • МРТ усіх відділів хребта
 • МРТ внутрішніх органів
 • МРТ судин
 • МРТ м'яких тканин
 • МРТ суглобів
 • МРТ внутрішнього вуха
 • МРТ придаткових пазух носа
 • МРТ очних нервів
Це лише невелика частина переліку наших послуг. Подробиці ви можете дізнатись у нашому прайсі, на сайті або проконсультувавшись з нашими адміністраторами. Записуйтесь на процедуру і ви отримаєте якісне обстеження.
Записатися на МРТ у Києві можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті компанії «М-плюс». Наші адміністратори зв'яжуться з вами у найкоротші терміни та запропонують оптимально зручний для Вас час відвідування.
КОРИСНО ЗНАТИ: МРТ є абсолютно безпечною процедурою, його можна проводити стільки разів, скільки потрібно.
У деяких випадках виникає потреба провести магнітно-резонансну томографію з використанням контрастної речовини.

МРТ з контрастом

Такий метод дає більш чітке та докладне зображення досліджуваного органу. Це залежить від ступеня тяжкості захворювання або коли стоїть питання потреби хірургічного втручання.

Що таке контрастування? Це введення спеціального барвника в організм, яке дає можливість побачити навіть найменші осередки патології. Найчастіше контраст призначають при підозрі на наявність онкологічних захворювань або визначення локалізації та розміру метастаз.

Не пізніше ніж за 5 днів до процедури пацієнт обов'язково повинен здати аналіз на креатинін.

Після процедури з контрастом пацієнт перебуває у клініці протягом 1 години під наглядом лікарів, оскільки може відчувати нездужання, запаморочення, шум у вухах, нудоту.

Підготовка до проведення МРТ

На процедуру слід прийти натщесерце, а напередодні ввечері їжа повинна бути легкою і в невеликій кількості. Воду вживати негазовану. Під час проведення обстеження черевної порожнини за 2-3 дні відмовитися від продуктів, що викликають газоутворення.

Під час сеансу на вас не повинно бути металевих виробів (каблучок, сережок, годинників тощо), а також металевих елементів на одязі.

Обов'язково візьміть з собою виписки лікаря, а також знімки МРТ, КТ. УЗД, рентгена, зроблені раніше, якщо такі є.

Залежно від досліджуваного органу можуть бути нюанси у підготовці. Про це вас проконсультують у клініці.

Протипоказання щодо МРТ

Проведення МРТ протипоказане за наявності у тілі:
 • кардіостимулятора;
 • металевих імплантатів;
 • металевих уламків;
 • програмованих пристроїв будь-якого виду;
 • імплантатів внутрішнього вуха;
 • післяопераційний кліпс на судині;
 • інсулінової помпи;
 • внутрішніх слухових апаратів;
 • вагітність (1 триместр) та період годування.
Як записатися на процедуру
Записатися на МРТ головного мозку до нашого центру можна у зручному для вас варіанті – як по телефону, так і залишивши заявку на сайті, заповнивши форму. Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом та погодить оптимальну дату прийому.

Обладнання

Магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Excelart Vantage 1.5 T

Для проведення МРТ на Лук'янівській ми використовуємо багатофункціональний томограф закритого типу TOSHIBA Excelart Vantage 1.5 T. Його покращені технічні характеристики дозволяють отримати точну візуалізацію за мінімальну тривалість сеансу за відсутності ймовірності помилки. Крім того, технологія, що використовується в апараті, максимально знижує шум скану під час проведення томографії, що забезпечує комфорт для клієнта.

Переваги клініки «М-плюс»

Пройти МРТ у Києві сьогодні можна у багатьох медичних центрах. Однак небагато пацієнтів знають, що не скрізь якість обстеження буде однаковою, вона залежить від багатьох факторів. Що ми пропонуємо нашим клієнтам:
Ціль
сучасне високоточне обладнання, що забезпечує безпеку для здоров'я та достовірність результатів;
радіолог
досвідчені радіологи високої кваліфікації гарантують точний опис отриманих знімків;
знижки
ціна магнітно-резонансної томографії в нашій клініці є середньою по місту та цілком доступною;

лікарня
зручне розташування відділень МРТ на Печерську, та Лук'янівці та на Оболоні.

МРТ відділення на Лук'янівській

м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня, Хірургічний корпус №1

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на МРТ Лук'янівська
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Контакти
«М-плюс» – медичні діагностичні центри
МРТ, КТ дослідження у Києві
CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

ЛУК'ЯНІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ
МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
Показати на мапі
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
з 8:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 15:00 субота
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN