КТ онкоскринінг у Києві

КТ онкоскринінг – це діагностична процедура, яка використовує комп'ютерну томографію для раннього виявлення онкологічних захворювань. Процедура дозволяє отримати високоякісні тривимірні зображення внутрішніх органів та структур тіла, що допомагає ідентифікувати пухлини або патологічні зміни на ранніх стадіях, коли лікування може бути найбільш ефективним. Ця методика широко використовується для скринінгу різних видів раку, таких як рак легень, колоректальний рак, та інші.
КТ онкоскринінг важливий через його здатність швидко сканувати великі області тіла. Він особливо корисний для пацієнтів із високим ризиком розвитку онкологічних захворювань, зокрема для тих, хто має сімейний анамнез або певні генетичні схильності. У порівнянні з іншими методами діагностики, КТ може деталізувати зображення внутрішніх структур, що дозволяє точно оцінити розмір, форму та точне розташування пухлин.

Ціни на КТ онкоскринінг:

Знижки, що діють:
 • 10% пенсіонерам, інвалідам, учасникам ЧАЕС, при пред'явленні відповідного документа;
 • також діють спеціальні пропозиції для військових.
види КТ із контрастним підсиленням (плівка, диск, висновок, контраст)
Ціна, грн
КТ грудної порожнини, черевної порожнини та органів малого тазу з контрастним підсиленням
3800
КТ обстеження щелепно-лицьової частини черепа (кістки лицьового черепа, В та Н щелепи, кістки носа), мяких тканин шиї та грудної клітки з контрастним підсиленням
3800
КТ обстеження м'яких тканин шиї, грудної порожнини, черевної порожнини та органів малого тазу з контрастним підсиленням
4700
КТ онкоскринінг всього тіла (головного мозку, м'яких тканин шиї, грудної порожнини, черевної порожнини та органів малого тазу) з контрастним підсиленням
5100
Додаткові послуги
Ціна, грн
Додаткове контрастування (вага пацієнта понад 100 кг)
600
Анестезіологічне забезпечення (для пацієнтів стаціонару)
900
Контраст преорально
350
Запис DVD-R диска з результатами обстеження з архіву
150
Друк рентгенологічної плівки (додаткової) з архіву
200
Доплата за терміновість опису (до 1 години)
200
Доплата за додатковий опис (більше 1 міс. після проведення дослідження)
200

Що досліджують на КТ-онкоскринінгу?

За допомогою даного виду комп'ютерної томографії у діагностичному центрі «М-плюс» у Києві можна детально розглянути наступні області тіла:
Голова і шия
Досліджуються мозок, параназальні пазухи, орбіти, череп, і тканини шиї. Це дозволяє виявити пухлини головного мозку, шийні лімфоми, рак щитовидної залози, та інші неоплазми.
Грудна клітина
КТ грудної клітини часто використовується для діагностики раку легенів, виявлення метастазів у легенях, оцінки стану медіастинальних лімфатичних вузлів, а також для ідентифікації інших патологій середостіння.
Живіт та таз
Ця область охоплює дослідження органів черевної порожнини та тазу, печінки, жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози, нирок, наднирників, а також кишківника. За допомогою процедури можна виявити рак цих органів та метастази в черевній порожнині.
Кістки та суглоби
КТ може використовуватися для оцінки кісткових структур, виявлення остеолітичних або остеобластичних змін, що можуть вказувати на метастази або первинні кісткові пухлини.
Спеціалізовані дослідження
Залежно від симптоматики та історії пацієнта, проводяться дослідження певних органів, наприклад, КТ молочних залоз або простати.

Показання до КТ-онкоскринінгу

Процедура рекомендується у наступних випадках:
 • Симптоматичні пацієнти. Люди, які спостерігають симптоми, які можуть вказувати на наявність онкологічного захворювання: несподівана втрата ваги, постійний біль, запаморочення, слабкість, втрата апетиту, зміни в звичайних функціях органів або кровотечі.
 • Пацієнти з Індивідуальним онкологічним ризиком. Особи з високим ризиком розвитку раку через сімейний анамнез, спадковість або попередньо ідентифіковані генетичні мутації, такі як BRCA1 або BRCA2, можуть скористатися КТ онкоскринінгом як частиною своєї стратегії профілактики раку.
 • Моніторинг після лікування. Для пацієнтів, які вже проходили лікування раку, регулярний КТ онкоскринінг рекомендований для виявлення рецидивів або метастазів. Це дозволяє вчасно розпочати повторне лікування.
 • Раннє виявлення онкологічних маркерів. Деякі медичні протоколи рекомендують регулярне проведення КТ скринінгу для осіб з високим ризиком розвитку певних видів раку, наприклад, раку легенів у курців старше 55 років.
 • Профілактичний скринінг. Призначається людям, які не мають симптомів розвитку онкології, але входять до групи ризику. Мамографія рекомендована жінкам від 40 або 50 років для виявлення раку грудей; колоноскопія застосовується для виявлення поліпів та раку кишківника у осіб старше 50 років; ПСА тести використовуються для скринінгу раку простати у чоловіків.

Поради щодо підготовки до онкоскринінгу

Підготовка до онкоскринінгу залежить від типу процедури:
 • Повідомте лікаря про ваші медичні стани, алергії, і прийом ліків.
 • Для деяких досліджень, наприклад КТ кишківника, може знадобитися тимчасове утримання від їжі.
 • Вживайте достатньо рідини, особливо якщо передбачається введення контрастної речовини.
 • Вибирайте зручний одяг без металевих елементів, що можуть вплинути на якість зображення.
 • Перед процедурою зніміть усі металеві предмети.
 • Приходьте в клініку заздалегідь, щоб мати достатньо часу для реєстрації і підготовки до процедури.

Етапи проведення процедури

1
Прибути до нашого діагностичного центру, надати направлення від лікаря та заповнити анкету з особистими даними у адміністратора.
2
Зайти до діагностичного кабінету, зняти металеві предмети (прикраси, ремені тощо).
3
За потреби, відбувається введення контрастної речовини для покращення візуалізації органів.
4
Пацієнта укладають на спеціальний стіл сканера, який автоматично переміщується всередину скануючого пристрою.
5
Під час сканування стіл плавно рухається через сканер для отримання зображень. Пацієнту необхідно залишатися нерухомим і, за інструкціями лікаря-рентгенолога, іноді затримувати дихання.
6
Після сканування отримані зображення обробляються за допомогою комп'ютерних алгоритмів для детального аналізу.

Що ми пропонуємо нашим відвідувачам?

 • Безпечність процедури та точність результатів дослідження. Все обладнання нашого центру проходить регулярне технічне обслуговування.
 • Професіоналізм команди лікарів. Рентгенологи нашого центру відвідують семінари та підвищують кваліфікацію, щоб залишатися в курсі інновацій в області комп'ютерної діагностики.
 • Комфортні умови очікування процедури та проведення скринінгу.
 • Швидка обробка результатів. Ми цінуємо ваш час і намагаємось мінімізувати час очікування результатів дослідження та проведення процедури.
 • Зручне місцезнаходження. Відділення нашого центру знаходяться на Печерську та Лук'янівці, на території лікарень, де ви можете одразу отримати направлення від лікаря та консультацію після проведення діагностики.
Попередній запис обов'язковий!

Обладнання

Комп'ютерний томограф Siemens Healthineers SOMATOM go.Now (32 зрізи)

Цей комп'ютерний томограф Siemens оптимізує якість зображень і дозволяє знизити променеве навантаження в рутинній діагностиці у неврології. Завдяки високому просторовому дозволу підвищується якість зображень дрібних кісткових структур, зокрема структур внутрішнього вуха. SOMATOM go.Now дозволяє проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин із хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами та точною синхронізацією за часом. КТ апарат дозволяє проводити скринінгові дослідження легень та товстої кишки. Завдяки субміліметровій колімації SOMATOM go.Now забезпечує високу просторову роздільну здатність, тим самим підвищуючи ефективність у виявленні онкологічних захворювань на ранніх етапах.

Toshiba Aquilion CXL TSX-101A Cardio (64-зрізи)

Базою томографа є відома платформа Aquilion. Найнижче в галузі променеве навантаження на пацієнта завдяки застосуванню технології Адаптивної ітеративної реконструкції (AIDR 3D), що дозволяє в 4 рази знизити променеве навантаження на пацієнта за будь-якого КТ дослідження. Високоефективний детектор Quantum дозволяє генерувати 64 зрізи за 0,5 секунд з мінімальною товщиною зрізу 0,5 мм. Високоякісна трубка MEGACOOL, низькоконтрастна роздільна здатність, висока якість MPR та 3-D реконструкцій сприяють правильності діагностики.

Переваги КТ у діагностичному центрі «М-плюс»:

запис онлайн
можливість запису на КТ дослідження день у день телефоном
турбота
оперативність дослідження та швидке отримання результатів
якість
висока якість знімків та мінімальне променеве навантаження
радіолог
опис знімків проводиться лікарями-рентгенологами з багаторічним стажем
знижкі
ціна на комп'ютерну томографію є середньою по Києву і доступна
медцентр
зручне розташування наших відділень у Києві: Печерськ, та Лук'янівка

Поширені запитання

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на прийом
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Контакти

«М-плюс» - МРТ, КТ діагностика у Києві

CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
з 8:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 15:00 субота
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Шовковична, 39/1
Олександрівська клінічна лікарня, корпус №6, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 17:00 понеділок - субота
КТ з 9:00 до 15:00 понеділок - субота
Громадський транспорт:
м. «Кловська» - А 55;
м. «Палац спорту» - Тр 14, 15; МТ 450
МРТ дослідження
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Громадський транспорт:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Дорогожичі» - МТ 227;
м. «Лук`янівська» - Тр 6, 33;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
м. «Вокзальна» - Тр 33;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN