КТ головного мозку у Києві

Контроль здоров'я головного мозку відіграє вирішальну роль у правильному функціонуванні всього організму. Не варто ігнорувати часті головні болі, запаморочення та інші зміни в роботі цього органу. Якщо Ви помітили подібні симптоми, рекомендується не затягувати з визначенням причин погіршення стану здоров'я та пройти комп'ютерну томографію (КТ) головного мозку в діагностичному центрі «М-плюс» у Києві.

Комп'ютерна томографія головного мозку – це одна з найважливіших методик інформативного рентгенологічного дослідження. Цей метод передбачає аналіз цілісного зображення твердих тканин, що являє собою структуру мозку людини. Процедура КТ головного мозку забезпечує докладне і тривимірне уявлення про внутрішні крововиливи, пошкодження і патології головного мозку.

Ціни на КТ головного мозку

Знижки, що діють:
 • 10% пенсіонерам, людям з інвалідністю, учасникам ЧАЕС, при пред'явленні відповідного документа;
 • також діють спеціальні пропозиції для військових.
види КТ
Ціна, грн
КТ головного мозку
1500
КТ придаткових пазух носа
1400
КТ орбіт
1500
КТ щелепно-лицьової частини черепа
1500
КТ пірамідок скроневих кісток
1500
КТ мяких тканин шиї + лімфовузли
1500
КТ кісток черепа (мозковий череп, склепіння основи черепа)
1500
КТ верхньої та нижньої щелепи
1700
КТ однієї щелепи
1200
КТ шиї, гортані, слинних залоз
1500

Ціни на КТ дослідження з контрастуванням

Для проходження обстеження з контрастним підсиленням пацієнт повинен мати результат біохімічного аналізу крові на креатинін!
За наявності алергії на йод та ниркової недостатності необхідна консультація лікаря!
У ціну з дослідженням з контрастом входить: плівка, диск, висновок, контраст.
види КТ із контрастним підсиленням (плівка, диск, висновок, контраст)
Ціна, грн
КТ-ангіографія шиї (судин шиї) з контрастним підсиленням
2900
КТ-ангіографія головного мозку (судин голови) з контрастним підсиленням
3000
КТ-ангіографія головного мозку та шиї з контрастним підсиленням
3600
КТ-ангіографія судин нижніх кінцівок (черевна аорта, здухвинна артерія, артерії нижніх кінцівок) з контрастним підсиленням
3400
КТ-ангіографія судин верхніх кінцівок з контрастним підсиленням
3400
КТ-ангіографія легеневих артерій (судини легень) з контрастним підсиленням
3000
КТ-ангіографія ниркових артерій (судини нирок) з контрастним підсиленням
3000
КТ-ангіографія мезентеріальних судин, судин печінки, селезінки з контрастним посиленням
3000
КТ-аортографія (грудна, черевна аорта та її магістральні гілки) з контрастним підсиленням
3400
види КТ із контрастним підсиленням (плівка, диск, висновок, контраст)
Ціна, грн
КТ головного мозку з контрастним підсиленням
3100
КТ м'яких тканин шиї з контрастним підсиленням
3100
КТ придаткових пазух носа з контрастним підсиленням
3100
КТ головного мозку та м'яких тканин шиї з контрастним підсиленням
3600
КТ м'яких тканин шиї та грудної клітки з контрастним підсиленням
3600
КТ м'яких тканин обличчя з контрастним підсиленням
2900
Додаткові послуги
Ціна, грн
Додаткове контрастування (вага пацієнта понад 100 кг)
600
Анестезіологічне забезпечення (для пацієнтів стаціонару)
900
Контраст преорально
350
Запис DVD-R диска з результатами обстеження з архіву
150
Друк рентгенологічної плівки (додаткової) з архіву
200
Доплата за терміновість опису (до 1 години)
200
Доплата за додатковий опис (більше 1 міс. після проведення дослідження)
200

Показання до проведення КТ головного мозку

Комп'ютерну томографію головного мозку призначають у разі підозри на різні патології, включно з інсультом, пухлинами, утворенням тромбів, а також у разі підозри на розсіяний склероз або менінгіт. Застосування контрасту під час комп'ютерної томографії дає змогу ефективно виявляти аномалії розвитку судин головного мозку, включно з артеріовенозними мальформаціями. КТ головного мозку може бути призначена з різних причин, включно з такими:
 • травма голови – якщо людина отримала травму голови, лікарі можуть призначити КТ для виявлення пошкоджень мозку, крововиливів або струсів;
 • неврологічні симптоми – за появи незвичних симптомів, таких як головний біль, непритомність, порушення зору або руху, лікарі можуть порекомендувати КТ для виявлення причин цих проблем;
 • онкологія – для діагностики пухлин, метастазів або інших пухлинних утворень у головному мозку;
 • дослідження стану головного мозку – томографію може бути рекомендовано для детальнішого вивчення стану мозку, коли інші види діагностики не можуть знайти причину погіршення в роботі цього органу.

Підготовка до КТ головного мозку

Щоб зробити КТ головного мозку в Києві, потрібно пройти спеціальну підготовку і дотримуватися таких рекомендацій:
 1. Повідомте про медичну історію. Перед проведенням КТ-дослідження головного мозку важливо надати інформацію про свою медичну історію, включно з алергією на ліки або попередніми реакціями на контрастні речовини, якщо такі є. Це дасть змогу лікарям вжити необхідних запобіжних заходів.
 2. Уточніть з приводу застосування контрастної речовини. Іноді під час КТ головного мозку використовують контрастну речовину для чіткішого відображення певних ділянок. Потрібно здати аналіз крові на креатинін і повідомити результати нашим фахівцям. Термін дії аналізу – не більше 7 днів з моменту здачі. Пацієнту можуть поставити запитання про наявність проблем із нирками або алергічних реакцій на контрастну речовину. Це важливо для мінімізації можливих ускладнень.
 3. Підготовка до процедури. Перед проведенням КТ головного мозку не потрібна особлива підготовка. Однак, при призначенні контрастної речовини, лікар-рентгенолог може порекомендувати дотримання голодування. Також важливо переконатися, що пацієнт не має на тілі металевих аксесуарів або предметів, які можуть заважати під час проведення комп'ютерної томографії.
Дотримуючись рекомендацій фахівців і готуючись до процедури, пацієнти можуть зробити цей процес більш ефективним і безпечним. Перед проведенням КТ головного мозку в одному з центрів діагностики на Печерську, Лук'янівці або Дарниці завжди важливо проконсультуватися з лікарем щодо індивідуальних особливостей і рекомендацій для конкретного випадку.

Як проходить КТ головного мозку

Для проведення КТ головного мозку важливо:
 1. Зняти з тіла усі металеві предмети.
 2. Перед процедурою рентгенолаборант дасть вам інструкції та пояснить, як поводитися під час обстеження.
 3. Саме сканування займає лише кілька секунд, а весь процес, включно з підготовкою і прийняттям контрастного препарату, зазвичай триває не більше 15 хвилин.
 4. Отримані зображення обробляються комп'ютером і передаються лікарям-рентгенологам для подальшого аналізу і складання остаточного висновку.
Результати КТ головного мозку являють собою висновок рентгенолога і дані дослідження. Вам нададуть висновок на папері або в електронному вигляді, а також дані на диску і плівці, які входять у вартість.
Важливо знати! Якщо у Вас є попередні результати КТ-досліджень, принесіть їх із собою на прийом для забезпечення більш повного аналізу Вашого стану.

Протипоказання до КТ головного мозку

Хоча КТ головного мозку є відносно безпечною процедурою, у неї все ж таки є деякі протипоказання та обмеження:
 • вагітність і годування груддю;
 • алергія на контрастну речовину;
 • проблеми з нирками;
 • вік до 3-х років;
 • металеві імплантати;
 • клаустрофобія та деякі інші зміни у психічному стані.
Усі протипоказання має враховувати лікар перед проведенням томографії. Важливо обговорити всі можливі ризики і користь від процедури з медичним фахівцем перед її призначенням.
Попередній запис обов'язковий!

Обладнання

Комп'ютерний томограф Siemens Healthineers SOMATOM go.Now (32 зрізи)

Цей комп'ютерний томограф Siemens оптимізує якість зображень і дозволяє знизити променеве навантаження в рутинній діагностиці у неврології. Завдяки високому просторовому дозволу підвищується якість зображень дрібних кісткових структур, зокрема структур внутрішнього вуха. SOMATOM go.Now дозволяє проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин із хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами та точною синхронізацією за часом. КТ апарат дозволяє проводити скринінгові дослідження легень та товстої кишки. Завдяки субміліметровій колімації SOMATOM go.Now забезпечує високу просторову роздільну здатність, тим самим підвищуючи ефективність у виявленні онкологічних захворювань на ранніх етапах.

Toshiba Aquilion CXL TSX-101A Cardio (64-зрізи)

Базою томографа є відома платформа Aquilion. Найнижче в галузі променеве навантаження на пацієнта завдяки застосуванню технології Адаптивної ітеративної реконструкції (AIDR 3D), що дозволяє в 4 рази знизити променеве навантаження на пацієнта за будь-якого КТ дослідження. Високоефективний детектор Quantum дозволяє генерувати 64 зрізи за 0,5 секунд з мінімальною товщиною зрізу 0,5 мм. Високоякісна трубка MEGACOOL, низькоконтрастна роздільна здатність, висока якість MPR та 3-D реконструкцій сприяють правильності діагностики.

Переваги КТ у діагностичному центрі «М-плюс»:

запис онлайн
можливість запису на КТ дослідження день у день телефоном
турбота
оперативність дослідження та швидке отримання результатів
якість
висока якість знімків та мінімальне променеве навантаження
радіолог
опис знімків проводиться лікарями-рентгенологами з багаторічним стажем
знижкі
ціна на комп'ютерну томографію є середньою по Києву і доступна
медцентр
зручне розташування наших відділень у Києві: Печерськ, та Лук'янівка

Поширені запитання

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на прийом
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Контакти

«М-плюс» - МРТ, КТ діагностика у Києві

CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
тимчасово немає прийому на МРТ
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
понеділок - п'ятниця 9:00 – 18:00
МРТ, КТ дослідження
ПЕЧЕРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ
м. Київ, вул. Шовковична, 39/1
Олександрівська клінічна лікарня, корпус №6, 1-й поверх
МРТ
понеділок - п'ятниця 9:00 – 18:20
субота 9:00 – 18:00
КТ
понеділок - п'ятниця 9:00 – 17:00
субота 9:00 – 16:00
Громадський транспорт:
м. «Кловська» - А 55;
м. «Палац спорту» - Тр 14, 15; МТ 450
МРТ дослідження
ОБОЛОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8, 1-й поверх
МРТ
понеділок - п'ятниця 9:00 – 19:00
субота 9:00 – 18:00
Громадський транспорт:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Дорогожичі» - МТ 227;
м. «Лук`янівська» - Тр 6, 33;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
м. «Вокзальна» - Тр 33;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN