КТ-ангіографія у Києві

Комп'ютерна томографічна ангіографія (КТА) в діагностичному центрі «М-плюс» – це передовий метод вивчення судин з використанням 64-зрізового і 32-зрізового комп'ютерного томографа. Це дослідження дає змогу створити детальні зображення внутрішніх судин, що забезпечує можливість детальної оцінки їхнього стану. Фахівці використовують цю техніку для аналізу кровоносних судин у голові, шиї, кінцівках, аорті та легеневих артеріях.

Ціни на КТ-ангіографію

Знижки, що діють:
 • 10% пенсіонерам, інвалідам, учасникам ЧАЕС, при пред'явленні відповідного документа;
 • також діють спеціальні пропозиції для військових.
види КТ із контрастним підсиленням (плівка, диск, висновок, контраст)
Ціна, грн
КТ-ангіографія шиї з контрастним підсиленням
2700
КТ-ангіографія головного мозку з контрастним підсиленням
2800
КТ-ангіографія головного мозку та шиї з контрастним підсиленням
3400
КТ-ангіографія судин нижніх кінцівок (черевна аорта, здухвинна артерія, артерії нижніх кінцівок) з контрастним підсиленням
3200
КТ-ангіографія судин верхніх кінцівок з контрастним підсиленням
3200
КТ-ангіографія легеневих артерій з контрастним підсиленням
2800
КТ-ангіографія ниркових артерій з контрастним підсиленням
2800
КТ-ангіографія мезентеріальних судин, судин печінки, селезінки з контрастним посиленням
2800
КТ-аортографія з контрастним підсиленням
3200
Додаткові послуги
Ціна, грн
Додаткове контрастування (вага пацієнта понад 100 кг)
600
Анестезіологічне забезпечення (для пацієнтів стаціонару)
900
Контраст преорально
350
Запис DVD-R диска з результатами обстеження з архіву
150
Друк рентгенологічної плівки (додаткової) з архіву
200
Доплата за терміновість опису (до 1 години)
200
Доплата за додатковий опис (більше 1 міс. після проведення дослідження)
200

Показання для КТ-ангіографії

Комп'ютерна томографічна ангіографія (КТ-ангіографія) призначається в таких випадках:
 • судинні захворювання голови та шиї;
 • хвороби серця і судин;
 • захворювання черевної і тазової області;
 • хвороби кінцівок;
 • діагностика перед оперативними втручаннями;
 • контроль ефективності лікування;
 • дослідження для донорів нирок перед трансплантацією.
Корисно знати! Це лише загальні показання, і рішення про проведення КТ-ангіографії завжди приймає лікар на основі індивідуальних клінічних даних і необхідності детального вивчення судинної системи пацієнта.

Основні переваги КТ ангіографії

КТ-ангіографія надає низку переваг перед іншими методами вивчення судин:
 • висока деталізація структур судин;
 • можливість дослідження судин практично в будь-якій частині організму, включно з головним мозком, кінцівками, черевною порожниною та іншими ділянками;
 • не вимагає прямого введення в судини, що знижує ризик ускладнень;
 • процедуру проводять відносно швидко, що економить час пацієнта і полегшує планування лікування;
 • у рамках одного дослідження можна отримати зображення судин і навколишніх тканин;
 • КТ-ангіографія є небагатоінвазивним і більш безпечним способом дослідження;
 • використання контрастної речовини дає змогу виділити судини на зображеннях, покращуючи їхню видимість.

Підготовка до КТ-ангіографії

Цю процедуру проводять із використанням контрастної речовини, яку вводять у вену для поліпшення видимості судин на зображеннях. Контраст часто містить йод, тому важливо повідомити лікаря про можливу алергію на цю речовину або на морепродукти. У таких випадках може бути запропоновано альтернативний препарат.
Також важливо повідомити лікаря про наявність хвороб нирок, серця або цукрового діабету, оскільки це може потребувати додаткової підготовки, наприклад, проведення аналізів, вимірювання рівня глюкози, вимірювання тиску або електрокардіограми (ЕКГ). Тяжка серцева або ниркова недостатність може стати протипоказанням для проведення КТ-ангіографії.
Пацієнтам зазвичай рекомендується утриматися від вживання їжі та рідини за 4-5 годин до дослідження. Також перед початком ангіографії необхідно зняти всі металеві прикраси та аксесуари.

Проведення КТ-ангіографії

1
Під час сканування судин пацієнт влаштовується на висувний стіл томографа в положенні лежачи на спині. Під час ангіографії головного мозку голова фіксується в нерухомому положенні.
2
Для введення контрастної речовини у вену використовується катетер, який вводиться за допомогою спеціального інжектора. Це дає змогу точно дозувати контраст і виключити надлишок або нестачу в кровотоці. Під час введення контрасту пацієнт може відчувати короткочасне тепло і появу присмаку в роті.
3
Лікар, перебуваючи в суміжному кабінеті, контролює процес дослідження через монітори і двосторонній переговорний пристрій із пацієнтом. Стіл із пацієнтом потім переміщується в тунель сканера, починається сканування. Важливо зберігати нерухомість, щоб забезпечити високу якість зображень. У деяких випадках пацієнта можуть попросити затримати дихання.
4
По завершенні дослідження лікар формує висновок, надаючи результати на плівці. Рекомендується пити більше рідини для швидкого виведення контрасту з організму.

Протипоказання для проведення дослідження

Протипоказання до проведення КТ-ангіографії, в основному, пов'язані з використанням контрастної речовини. Цю речовину не рекомендується вводити при:
 • порушеннях функції нирок;
 • печінковій недостатності;
 • гіпертиреозі;
 • алергії на йод;
 • гострих захворюваннях і деяких інших патологіях.
Важливо! Перед проведенням КТ-ангіографії потрібно детально обговорити медичну історію пацієнта, включно з можливими алергіями, захворюваннями нирок, печінки, щитовидної залози, а також актуальними станами здоров'я.

Переваги проведення КТ у «М-плюс»

Проведення КТ-ангіографії в діагностичному центрі «М-плюс» пропонує високий рівень точності та якості дослідження. На Лук'янівській використовується сучасний апарат Toshiba Aquilion CXL TSX-101A (64 зрізи), на Печерську – Siemens SOMATOM go.Now (32 зрізи).
Переваги проведення КТ-ангіографії у вашій клініці включають:
 • використання передових апаратів комп'ютерної томографії для отримання високоякісних зображень;
 • 64-зрізове сканування, що забезпечує більш детальну інформацію про стан судин;
 • мінімальне променеве навантаження, що гарантує безпеку проведених досліджень;
 • результати КТ-ангіографії оцінюють досвідчені лікарі-рентгенологи з високою кваліфікацією;
 • можливість консультації у лікарів різних спеціальностей для більш повного розуміння вашого стану;
 • для постійних пацієнтів діє система лояльності, а також надається знижка 10% пенсіонерам, інвалідам та учасникам ЧАЕС за умови пред'явлення відповідного документа;
 • діючі спеціальні пропозиції для військових.
Проведення КТ-ангіографії в діагностичному центрі «М-плюс» забезпечує не тільки високий рівень професіоналізму, а й увагу до вашого комфорту та добробуту.
Попередній запис обов'язковий!

Обладнання

Комп'ютерний томограф Siemens Healthineers SOMATOM go.Now (32 зрізи)

Цей комп'ютерний томограф Siemens оптимізує якість зображень і дозволяє знизити променеве навантаження в рутинній діагностиці у неврології. Завдяки високому просторовому дозволу підвищується якість зображень дрібних кісткових структур, зокрема структур внутрішнього вуха. SOMATOM go.Now дозволяє проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин із хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами та точною синхронізацією за часом. КТ апарат дозволяє проводити скринінгові дослідження легень та товстої кишки. Завдяки субміліметровій колімації SOMATOM go.Now забезпечує високу просторову роздільну здатність, тим самим підвищуючи ефективність у виявленні онкологічних захворювань на ранніх етапах.

Toshiba Aquilion CXL TSX-101A Cardio (64-зрізи)

Базою томографа є відома платформа Aquilion. Найнижче в галузі променеве навантаження на пацієнта завдяки застосуванню технології Адаптивної ітеративної реконструкції (AIDR 3D), що дозволяє в 4 рази знизити променеве навантаження на пацієнта за будь-якого КТ дослідження. Високоефективний детектор Quantum дозволяє генерувати 64 зрізи за 0,5 секунд з мінімальною товщиною зрізу 0,5 мм. Високоякісна трубка MEGACOOL, низькоконтрастна роздільна здатність, висока якість MPR та 3-D реконструкцій сприяють правильності діагностики.

Переваги КТ у діагностичному центрі «М-плюс»:

запис онлайн
можливість запису на КТ дослідження день у день телефоном
турбота
оперативність дослідження та швидке отримання результатів
якість
висока якість знімків та мінімальне променеве навантаження
радіолог
опис знімків проводиться лікарями-рентгенологами з багаторічним стажем
знижкі
ціна на комп'ютерну томографію є середньою по Києву і доступна
медцентр
зручне розташування наших відділень у Києві: Печерськ, та Лук'янівка

Поширені запитання

Відгуки про центр «М-плюс», Київ

 • За цінами – одна із середніх пропозицій у цьому районі Києва. Записався 11.03 о 17:00 о 09:00 12.03. О 08.55 зайшов на процедуру. За часом дві процедури тривали близько 40 хвилин, як було зазначено. Отримав 2 знімки та диск, а також знижку 9%, за те, що процедури дві, опис знімків відправляють на вайбер. За результатом все сталося оперативно, в обумовлений термін, і без зауважень, працівники ввічливі. Дякую.
 • Какаааааая приятна девушка делает МРТ!! просто прелесть! Очень хорошо настраивает, профессионал своего дела, очень внимательная, улыбчивая, доброжелательная!! И перестаешь бояться совсем сразу почти!! РЕКОМЕНДУЮ!
 • Рекомендую! У клініці двічі робила КТ з контрастом. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність, уважне ставлення, доброзичливість лікарів клініки. Якби всі лікарі так сумлінно ставилися до своїх обов'язків, у охороні здоров'я ми не мали б проблем. Бажаю й надалі підтримувати такий самий рівень надання послуг. Всім дякую!
 • М-плюс МРТ розташована у Хірургічному відділенні #1, Київської обласної клінічної лікарні. Прийом відбувається за записом, де також можно отримати консультацію. Номер телефону, графік роботи і адресу можна знайти у гугл карті. За часом МРТ було проведено своєчасно за зазначеним часом, відповідь чекав годину двадцять. Вартість МРТ, як по мні завищена. Персонал привітливий, дякую за роботу!
Запис на прийом
Попередній запис обов'язковий!
При записі на поточний день прохання погоджувати можливість прийому телефоном
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Контакти

«М-плюс» - МРТ, КТ діагностика у Києві

CALL-ЦЕНТР
(098) 180-11-33 Київстар
(099) 170-11-33 Vodafone

МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Багговутівська, 1
Київська обласна клінічна лікарня
МРТ - Хірургічний корпус №1, каб №159
з 8:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 15:00 субота
КТ - Хірургічний корпус №2, каб №117
з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
МРТ, КТ дослідження
м. Київ, вул. Шовковична, 39/1
Олександрівська клінічна лікарня, корпус №6, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 17:00 понеділок - субота
КТ з 9:00 до 15:00 понеділок - субота
Громадський транспорт:
м. «Кловська» - А 55;
м. «Палац спорту» - Тр 14, 15; МТ 450
МРТ дослідження
м. Київ, вул. Ю. Кондратюка, 8
Київська міська клінічна лікарня №8, 1-й поверх
МРТ з 9:00 до 18:00 понеділок - п'ятниця
Громадський транспорт:
м. «Мінська» - А 99;
м. «Почайна» - МТ 525;
м. «Шулявська» - МТ 227;
м. «Дорогожичі» - МТ 227;
м. «Лук`янівська» - Тр 6, 33;
м. «Нивки» - МТ 581, 32;
м. «Святошин» - МТ 581;
м. «Вокзальна» - Тр 33;
від Пущі-Водиці - Т 12
Наша сторінка в Facebook

Центри «М-плюс» в Україні

Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459103 від 10 липня 2014 р.
Політика конфіденційності
2024 «М-плюс» Всі права захищені
Веб-розробка IPOINT DESIGN